barevná litografie
v 31 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Štolovský
barevná litografie, autorský tisk
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Jan 1993
vernis mou
v 23,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Aleša Vaic
vernis mou
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Karel Tondl, K. Tondl v tisku
lept 47/100
v 17,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Coubine
grafický list
v 15 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný grafický list
v 16 ✕ š 23 cm
Signatura: PD F. Duša
vernis mou
v 31,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Aleša Vaic
v 34,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku
v 19 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Zdeněk Mézl
v 19 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Zdeněk Mézl
v 23,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Eva Bednářová
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Eva Bednářová
13 x barevná litografie (12 listů a přebal) 18/50
12 ks 30 x 21 / 1 ks 30 x 42 cm
Signatura: na přebalu Jiří Šalamoun
6 x linoryt
v 20,5 ✕ š 18 cm
Signatura: 6 x D monogram VH v tisku
8 x tisk, knižní ilustrace
15,5 x 11 cm / kniha 29 x 20,5 cm
Signatura: 8 x Kupka v tisku
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
dřevoryt 28/45
v 20 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD B. Lacina 63
litografie
v 32 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 57
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Karlíková 76
linoryt, dřevoryt
16 x 6 / 15,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Seydl, PD K Šafář
1 x let, akvarel, 2 x barevný lept
13,5 x 8,5 / 7,5 x 7,5 cm
Signatura: 3 x UD Istler (94, 95, 96)