barevný pastel
v 27 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann
vrstvený autorský ruční papír
v 28,5 ✕ š 36 cm
Signatura: monogram JHK 87 na přebalu
akvarel, tisk
v 35 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD R. Fila 86
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
skládaný papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
skládaný papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
skládaný papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
skládaný papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
skládaný papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Wojnar 84
strojopis, ruční papír
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 1988
tisk
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 83
2 x kresba tuší
11 x 6,5 / 11,5 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram OB, LD 97, PD monogram OB / 98
olej, plátno
v 90 ✕ š 130 cm
Signatura: UD V. Komárek 87, na rubu na blindrámu 1987/ V. Komárek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, koláž, plátno, sololit
v 110 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Jíra 84, na rubu J. Jíra 84
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
kolorovaná kovová plastika
v 68,5 cm
Signatura: zezadu na plintě raznicí O Zoubek
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 175 ✕ š 220 cm
Signatura: PD Pešicová 91.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 122 ✕ š 75 cm
Signatura: LD Petrbok 90
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
dřevěná plastika
v 44,5 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 99 cm
Signatura: PD Matal 85, na rubu Matal 85
olej, plátno
v 145 ✕ š 115 cm
Signatura: PD Jan Smetana 83, na rubu Jan Smetana / 1983, Jan Smetana
propalovaná koláž
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 1981, 12.12. E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |