akvarel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 93
kresba tuší, lavírovaná
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Načeradský 96
lavírovaná tuš, kresba perem
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 97
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92, na rubu Načeradský 92
tuš, kvaš
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 94
3 x barevná litografie (71/130)
10,5 x 7 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x D Vladimír Suchánek
4 x suchá jehla
10 x 6,5 / 10 x 7 cm
Signatura: 3 x UD Houra 83, 1 x M. Houra
3 x suchá jehla (1/50)
20 x 14,5 / 15,5 x 9 cm
Signatura: 3 x PD Škarohlíd (81, 80, 79)
6 x dřevoryt
13 x 8,5 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 6 x PD Florian
dřevoryt, akvarel 24/100, suchá jehla 44/55
11 x 9,5 / 10 x 7 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, PD Dana Chatrná 85
4 x suchá jehla (16/40, 17/40, 19/50, 39/50)
10,5 x 4,5 / 11 x 6 cm
Signatura: 4 x PD nečitelná 81
3 x suchá jehla (34/50, 48/50, 8/50)
12 x 11,5 / 7,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x PD J. Pavlík (81)