kresba kuličkovým perem
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD D. Chatrný
barevný pastel, perforace
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Adriena
tužka, koláž, vrstvený karbonový papír
v 8 ✕ š 21,5 cm
Signatura: Adriena Šimotová
kresba tuší, akvarel, koláž, barevná litografie
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LN Hodonský 98, na rubu F. Hodonský
lept, autorský tisk
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 89
suchá jehla 23/50
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91
barevný lept 30/50
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Hořánek 91
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hořánek 88
akvatinta 30/50
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Čepelák 1984
barevná litografie
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD Oldřich Kulhánek 83
2 x lept (8/8, 28/40)
15 x 11,5 / 19,5 x 15 cm
Signatura: PD Karel Holešovský, 60 / PD nečitelná 95
serigrafie / litografie
15,5 x 19,5 / 21 x 16 cm
Signatura: LD Eva Vlasáková / PD Vilém Plocek 1986, Vilém Plocek 1970 v tisku
2 x barevný linoryt, 1 x barevný dřevoryt 174/200
13,5 x 8,5 / 21 x 17,5 cm
Signatura: 1 x UD V. Vaculka 61, 1 x PD J. Jemelka 87
tisk, koláž / serigrafie
15 x 10,5 / 19,5 x 13 cm
Signatura: 2 x PD L. Ochrymčuk
barevný grafický list 61/80
v 21,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Šimorda 85
v 10 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka, UN 1987
tisk, akvarel
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Liesler 87, PD Liesler 87 v tisku
5 x litografie
29 x 20,5 / 20,5 x 29 cm
Signatura: 5 x PD St. 89
v 30 ✕ š 43 cm
Signatura: PD A. Odehnal 1980
barevná serigrafie 29/30
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1986
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Ota Janeček
olej, sololit
v 59,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD 15. 11. 96 Kroča
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě