barevný lept, akvatinta, ruční papír
v 32,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Knap 86
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Knap 86
v 25,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Knap 90
v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Knap 90
lept, akvatinta, ruční papír
v 28 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Knap 90
v 27,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Knap 90
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Knap 90
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno, PD 14/2/84
kresba fixem
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno, LN 1984
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 87
barevná serigrafie 5/20
73,5 x 65,5 cm (list)
Signatura: PD D. Fischer 82
serigrafie 18/50
v 43,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Hayek 92
serigrafie 8/50
v 44 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Hayek 92
serigrafie 30/50
v 43,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Hayek 93
v 49 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný 83
barevné pastely, rozmývaná kresba
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 88
v 23,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PN Faltýnek 00
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
barevná litografie 33/70
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
barevná litografie 28/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96