litografie
v 5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD E a A Born
kombinovaná technika, kresba, koláž, nastříhaný papír, karton
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD D. Chatrný
10 x různé techniky 160/200
15,5 x 14,5 / 26,5 x 18,5 cm
Signatura: 10 x D různě
barevná litografie 30/90
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Hodonský 87
kombinovaná technika, koláž, email
v 56 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Bob H 93
lept 6/10
v 23,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Ludmila Jandová 96
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD J Kavan 83
suchá jehla 30/50
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 91
lept 30/50
v 18 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 88
barevná litografie
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 83
barevná litografie
v 13 ✕ š 9 cm
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
v 11,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
akvarel
v 31 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 34,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 41 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek 87
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek