lept, autorský tisk
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Dudek 85
barevný lept 3/100
v 19 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Jan Otava 2000
lept, autorský tisk
v 17,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Černá 1983
barevný suchá jehla 22/50
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Michaela Lesařová-Roubíčková 1996, Michaela Lesařová-Roubíčková na rubu
barevná litografie 2/25
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: UD J Kovařík
lept, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD J. Pileček 98
barevná litografie 32/40
v 39 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
lept 3/20
v 46,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Karpaš 91
lept 3/50
v 49,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD D. Smutný 87
lept, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 98
koláž, kombinovaná technika
v 50 ✕ š 64,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 2000
barevná litografie 19/45
v 35,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová, 1997 v tisku
barevná litografie 55/72
v 42,5 ✕ š 61 cm
Signatura: UD Hořánek 92
barevný lept 18/100
v 39 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Irena Hudcová 1991
suchá jehla, I. stav II/22
v 24 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 91
lité laky, sololit
v 23,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1990
barevná litografie 25/70
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 32 cm
mrazovka
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Janošek 99
lept, strukturální grafika
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram K 59/97
barevná serigrafie
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Zippe 92
8 x barevný ofset
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x různě v tisku
akvarel, tužka
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
lité laky, sololit
v 39 ✕ š 48,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992