akryl, překližka
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu U. Carrega 99
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 14 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 94
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Hlavatý, na rubu autorské razítko
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Istler 99
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Istler 99
kolorovaná suchá jehla
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 99
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný
reprodukce fotografie, na rubu tištěný text
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora, Rudolf Sikora, 1986 na podkladu
kombinovaná technika, ofset krytý hedvábným papírem, karton
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: na rubu monogram I. M. pod PFkou
koláž, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
polychromovaná dřevěná plastika
v 37 cm
Signatura: zezadu Preclík 82
kresba tužkou, ofset
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: UD D. + F. Fischer
linoryt 116/200
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Sůra 97
lept, ruční papír 196/200
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD J. Pileček 86
barevná suchá jehla, reliéfní tisk 76/99
v 14,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Bílková 92
suchá jehla 10/30
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1984
barevný vypalovaný linoryt
v 15,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
originální černobílá fotografie
v 29,5 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984
originální fotografie
v 30 ✕ š 24 cm
barevný lept 183/200
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Istler 88
barevný lept 8/70
v 77 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD nečitelná 86
akvarel
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: UD A. Lamr 99