barevná litografie 19/75
v 45,5 ✕ š 59 cm
Signatura: PD A Brunovský 1985
kombinovaná technika, plátno na podkladu
v 47 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD M. Netík 83
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997
olej, plátno
v 95,5 ✕ š 74,5 cm
Signatura: PD Salajka 2000, na rubu Jiří Salajka
barevná serigrafie
v 21 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Jankovič
v 19,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Houra 85
barevná litografie 24/80
v 20 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Z. Oberthorová
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek
kresba kuličkovým perem
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Velčovský 3. 11. 93
lept 7/50
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 83
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: na rubu D. Fischer
kresba tuší, tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu D. Fischer
počítačová grafika
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: uprostřed Eda Ovčáček
reliéfní tisk
v 13,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Eda Ovčáček
kombinovaná technika, fotografie, kresba tuší, papír na kartonu
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Laco Čarný
kombinovaná technika, pastel
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: na rubu Igor Minárik
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší
v 11 ✕ š 9 cm
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný, monogram D. Ch.
kresba tužkou, uhel
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu Mudroch
barevná litografie 57/200
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Petra Oriešková 1993
litografie, autorský tisk
v 38,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Jana Ondrušová-Wünschová 1984
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vašíček 88
barevný tisk
42 x 29,5 cm (list)
Signatura: neznačeno