objekt, lepenka, dřevěný podstavec, plexibox
v 24 ✕ š 55 ✕ h 47 cm
Signatura: ze strany Kolíbal 1995
3 x koláž
3 ks 34,5 x 34,5 cm
Signatura: 3 x UD Jan Kubíček 1979 / 89
barevná litografie, autorský tisk
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986
barevná litografie 10/60
v 20,5 ✕ š 20 cm
barevná litografie
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: UD F. Gross 83
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Švec 88
kresba tužkou, tempera, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
kombinovaná technika, sololit, dřevo
v 46,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD 2000 Boris Jirků
olej, plátno
v 95,5 ✕ š 74,5 cm
Signatura: PD Salajka 2000, na rubu Jiří Salajka
barevný lept 23/60
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 32/60
v 29,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 20/60
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 3/10
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 80
barevný lept 47/90
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 85
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 81
kombinovaná technika, akryl, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
olej, plátno, deska
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Procházková
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: PD R. Mašata 1986
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
2 x lept (27/35, 9/30)
16 x 13,5 / 9 x 10,9 cm
Signatura: 2 x PD Em. Ranný (1970, 1985)
3 x barevný linoryt (9/60, 9/60)
28 x 19,5 / 23,5 x 16 cm
Signatura: PD Jiří Eliška 85, Vaněk 85, UD Michaela Lesařová-Roubíčková 1977
barevná suchá jehla 1/30
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: PD L. Jandová