barevný lept, II. stav 32/50
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Istler
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1988
barevná litografie
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD O. Kulhánek 89
litografie
v 23,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 1986
v 6 ✕ š 6 cm
Signatura: UD Sklenář 1983
lept / kombinovaná technika
10 x 10 / 21 x 14 cm
Signatura: 2 x D Škarohlíd
litografie / tisk
19,5 x 13,5 / 12 x 8,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram ŠM 58 v tisku / PD M. Švabinský 1898 v tisku
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
dekalk
v 15,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1986
barevný lept / litografie
15 x 8,5 / 12 x 9 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 1987, UD Oldřich Kulhánek 78 v tisku
olej, překližka na překližce
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: LD V Bláha 90, na rubu V. Bláha 90
kombinovaná technika, lepenka
v 50,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, sololit
v 92,5 ✕ š 122,5 cm
Signatura: PD F. Gross 83
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
objekt, akryl, překližka, dřevo, provaz
v 122,5 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu 1988 Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
v 28 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Vaca 81, na rubu na blindrámu Vaca 81
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, plátno
2 ks 80 x 80 cm
Signatura: oba na rubu Jan Kubíček 1982–1988
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 175 ✕ š 180 cm
Signatura: PD M. Rittstein 99, na rubu na blindrámu 1998 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, překližka
v 122 ✕ š 183,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92, na rubu PD Načeradský
olej, sololit
v 70 ✕ š 122,5 cm
Signatura: LD Liesler 98
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, sololit
v 146 ✕ š 92 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 110 ✕ š 135 cm
Signatura: PD Róna 99 X, na rubu na blindrámu J. Róna 99 X
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
pastel, křídy, karton
v 75,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 84.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |