akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
barevná serigrafie, autorský tisk
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Dokoupil, PN Dokoupil 1998 v tisku
akvarel
v 56 ✕ š 72 cm
Signatura: PD K. Souček 80
tempera, papír
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Načeradský 94
olej, plátno
v 85 ✕ š 110 cm
Signatura: UD Filandr 2000
kombinovaná technika, plátno
v 75,5 ✕ š 130 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98, na rubu na blindrámu Z. Höhmová
lept, pastel, varianta s kresbou 1/1
v 85,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
kombinovaná technika, ruční papír
v 58,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD Jankovič 94
olej, deska
v 52 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Kurt G. 2000, na rubu Kurt G. 2000
barevná litografie 68/120
v 14,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 84
barevná litografie 47/128
v 19 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zdeněk Hajný, PD 1988
barevná litografie 25/100
v 10 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Šalamoun 82
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
3 x barevná litografie, 2 x autorský tisk
13 x 10 / 11,5 x 8 cm
Signatura: 2 x PD Stanislav Holý
serigrafie 46/125
v 69 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, sololit
v 55 ✕ š 65 cm
Signatura: PD J. Lehoučka II. 98, na rubu 1998 J. Lehoučka
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
v 31 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD 85 Valter K, na rubu Valter K / 1985
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 55 cm
Signatura: LD V. Komárek 95
olej, plátno
v 98,5 ✕ š 106,5 cm
Signatura: PD J. Jíra - 1986
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 61 ✕ š 54 cm
Signatura: PD K. Souček 80
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno, sololit
v 98 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Liesler 87
barevný pastel, karton
v 100 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1990
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 140 ✕ š 83 cm
Signatura: LD monogram FKF 81, na rubu F. K. Foltýn / 1981
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, sololit
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Matal 80, na rubu Matal 80
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |