serigrafie, tužka / zinkografie
8,5 x 14 / 10,5 x 8 cm
Signatura: 2 x D Ivan Chatrný
akvarel, tuš, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92
akvarel, tuš, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92
akvarel, tuš, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92
akvarel, tuš, papír
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD 2 x Načeradský 92, na rubu Načeradský
akvarel, tuš, papír
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 92
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 97
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: UD A. Lamr 99
tuš, běloba, papír
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Načeradský 87
akryl, ruční papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD Lamr 95
barevná litografie 54/100
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2000
barevná litografie 13/70
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
barevná litografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Kokolia 2000
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Vl Bláha 88
2 x lept 11/112
29 x 21 cm (list)
Signatura: PD J. Severová 83/95
kombinovaná technika, ruční papír
v 29 ✕ š 10 cm
Signatura: UN Ivan Ouhel
v 10,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD A Born v tisku
2 x kresba tuší
13 x13 / 15 x 9 cm
Signatura: 2 x PD lga Čechová (96, 86)
linoryt, lept 6/10
11 x 8 / 11,5 x 10 cm
Signatura: D Dalibor Matouš 85, PD Matouš
lept 64/70
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Hadlač 83
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
lept 29/100
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD O Denisenko 98
kolorovaná suchá jehla
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Josef Jíra 80