kresba tuší, karton
v 59 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 58 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
v 152 ✕ š 91,5 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Filko NYC / 1984
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná technika, malba kouřem, plátno
v 150 ✕ š 200 cm
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |
olej, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald / 1998
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Švec 88
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera 2000
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
oil, canvas
v 60 ✕ š 55 cm
Signatura: UD I. Ouhel 88
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 74 cm
Signatura: na rubu monogram PK / 1997
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97, na rubu Miroslav Štolfa / 1997
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, pletivo, sololit
v 39 ✕ š 44 cm
Signatura: PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
v 78 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Róna 87 I., na rubu J. Róna 87 I.
olej, plátno
v 90 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Malina, na rubu na blindrámu V. Malina / 99
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevný lept 6/15
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Istler 87
v 21 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Liesler 92
5 x různé techniky 44/50
v 12 ✕ š 12 cm
Signatura: 5 x D různě
barevný lept, autorský tisk
v 16 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 92
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2000
barevná litografie 94/100
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Pavel ? 93
suchá jehla 4/50
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 81
14 x různé techniky 31/200
13,5 x 6 / 16 x 11 cm
Signatura: 14 x Drůzně
barevný linoryt 1/29
v 40,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Kokolia 87, LD O. M.
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
barevný linoryt 2/29
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Kokolia 84