barevná litografie, autorský tisk
v 36 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 84
barevná serigrafie 23/50
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek
lept, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD J. Souček 88, J. M. Souček v tisku
lept 16/40
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Mir. Bravenec 95
barevný lept 70/170
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Istler 94
2 x dřevoryt
19 x 10,5 / 15 x 7 cm
Signatura: UD Alex Beran, PD A Grmelová
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
reliéf, akryl, ruční papír
v 105,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu monogram F. K. 92
kombinovaná technika, olej, vrypy, sololit
v 70 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu Jankovič 99
akryl, sololit
v 61 ✕ š 59,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 2000
objekt, asambláž, plech, kov, vruty, sololit
v 42,5 ✕ š 34 ✕ h 9,5 cm
Signatura: na rubu J. Róna / 1997
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
barevný lept 108/200
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Vl. Gažovič 2000
lept 64/70
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Jan Bauch 89
froasáž
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram LN 95
barevná serigrafie 8/10
v 18 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Daněk, PD 1987/2020
tisk z perforovaného plechu 12/40
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1988
strukturální monotyp
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Old. Hamera 88
barevná serigrafie 12/40
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 88
barevná serigrafie 12/60
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora 1985/88