barevný linoryt 13/29
v 31 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Kokolia 85
kvaš, tužka, papír
v 8 ✕ š 8 cm
Signatura: LD Niemeyer, PD 89
barevná serigrafie 46/125
v 67,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD G. Alviani 1980
serigrafie 46/125
v 68 ✕ š 68 cm
Signatura: Anthony Hill 1982
v 35,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Morgan O'Hara
barevná litografie 117/125
v 29 ✕ š 22 cm
Signatura: na rubu 12/1/80 Seuphor
barevná serigrafie 35/50
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: LD L. Veronesi 97
litografie 7/20
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD G. Y. Wu 1998
litografie
v 33,5 ✕ š 23 cm
Signatura: na rubu 16/6/80 Seuphor
originální fotografie 43/60
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vilém Reichmann 85
lept 83/100
v 4,5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 85
kresba tuší, papír na kartonu
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1984 / Adamus
kresba tuší, koláž, karton
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1983 / Adamus
kombinovaná technika, stříkaná barva
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
v 42 ✕ š 29,5 cm
pastel, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
lept 16/50
v 64,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová 1990
barevná litografie 13/39
v 57 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Stanislav Holý 1982
email, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PU Jiří Kubíček 89
barevné tuše, kresba perem, papír
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Hanel 1981
kombinovaná technika, tisk, kresba, papír
v 33,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Fára 82
v 17,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 94
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD P. Sukdolák
3 x barevná litografie
11,5 x 8 / 13 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD St. Holý