reliéf, akryl, ruční papír
v 105,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevný pastel
v 73 ✕ š 95 cm
Signatura: PD Suška 88
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu V. Novák, na blindrámu V. Novák leden 1991
lité laky, sololit
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Jar. Vožniak 1997
kombinovaná technika, koláž, barva
v 18,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram V. Z. 81
akryl, sololit
v 37 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 97
koláž, kresba fixem, karton
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram V. J. 88, na rubu Věra Janoušková 1988
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Urbásek 81
barevná litografie 66/200
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986
lept, akvatinta 81/100
v 49,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Sozanský 95
barevná serigrafie 47/80
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
litografie 28/100
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: UD O. Karlíková 98
barevná litografie 25/70
v 24 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 33 cm
linoryt 12/52
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram K 88
barevná litografie 12/40
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: PD M. Rittstein 88
barevná litografie 12/95
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 88
barevná serigrafie 13/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD F. Costalonga 94
barevná akvatinta 10/50
v 55 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Perilli 93
barevná serigrafie
v 32 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Piero Dorazio 1999
barevná serigrafie 18/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: LD L. Veronesi 97
barevná serigrafie 16/50
v 60 ✕ š 60 cm
barevná serigrafie 21/50
v 60 ✕ š 60 cm
litografie 8/60
v 41 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 90