v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký, LD 1982
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD 81 B Kopecký
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 86
barevný pastel
v 39,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Planerová K 90
koláž, papír, karton
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 83
barevný ofset
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J Kolář 92
barevná litografie 199/250
v 63 ✕ š 90 cm
Signatura: Dokoupil 92
litografie 67/100
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan 1985
kombinovaná technika, olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: PD Malina 96
kombinovaná technika, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Dominik Mareš, na rubu Dominik Mareš
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
barevná litografie 28/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
barevná litografie 33/70
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
barevná litografie 55/160
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Bím 93
5 x akryl, plátno, dřevěná deska
5 ks 100 × 20 cm
Signatura: na rubu 1× 5 Matti Kujasalo 93.
světelný objekt, modrý neon, zrcadla, dřevo
v 35 ✕ š 35 ✕ h 35 ✕ p 14 cm
Signatura: zespodu Paolo Scirpa
kinetický objekt, mince, samet, kov, motor
v 82 ✕ š 80,5 ✕ h 11,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Davide Boriani 2011
akryl, sololit
v 122,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Petrbok 1999
akryl, olej, překližka
v 183 ✕ š 122 cm
Signatura: PD Načeradský 90
olej, plátno
v 279 ✕ š 200 cm
Signatura: na rubu na blindrámu ZBeran 1999