akvarel
v 53,5 ✕ š 41 cm
Signatura: LN Ed. Milén
akvarel, karton
v 57,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82.
olej, plátno
v 61 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Hudeček O.
olej, lepenka
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Písecký
olej, plátno
v 73,5 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ch. Tenot
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, plátno
v 49 ✕ š 59 cm
olej, plátno
v 85 ✕ š 55,5 cm
Signatura: UD Multrus
olej, plátno
v 73 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vašíček 70
v 68,5 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD Otakar Slavík 1990
akryl, plátno
v 95 ✕ š 144,5 cm
Signatura: na rubu Pastrňák 2011
olej, plátno, sololit
v 77 ✕ š 50 cm
Signatura: PD monogram A. K. 92, na rubu A. Klimo / 1992
olej, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
olej, plátno
v 120 ✕ š 90 cm
Signatura: LU M Kunc 1985
kombinovaná technika, olej, plech, hřeby, dřevěná deska
v 30 ✕ š 15 cm
olej, plátno
v 60 ✕ š 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58
olej, plátno
v 49 ✕ š 55 cm
Signatura: PN Fremund 51, na rubu Fremund 51
tempera, plátno
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD Nativi, na rubu G. Nativí Firenze 1948
kombinovaná technika, kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 37
olej, karton
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 86,5 cm
Signatura: PD O. Coubine
pastel, křídy, karton
v 45 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD K. Špillar
olej, lepenka
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Justich