olej, plátno
v 56,5 ✕ š 76,5 cm
Signatura: PD B. Kopecký 69
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, olejová tempera, sololit
v 25,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PN F. Gross 72
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, vrypy, barva, deska
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu Jan Merta 1993-99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno
v 65 ✕ š 45 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera / 1990
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jana Kasalová 2015
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, překližka
v 61 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Jiří Načeradský 2003
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD M. Kunc 1983
olej, plátno
v 88 ✕ š 78,5 cm
Signatura: LD Gustav Böhm / 1916
olej, dřevěná deska
v 40 ✕ š 54 cm
Signatura: PD K. Souček
v 40,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 34, na rubu Vojt Sedláček
olej, plátno
v 64 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Hnátek 78
olej, plátno
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: LD P. Müller-Kaempff
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
olej, plátno
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Dobiáš 67
kombinovaná technika, akryl, koláž, deska
v 75,5 ✕ š 54 cm
Signatura: na rubu Ladislav Čarný
olej, karton, oboustranná malba
v 30,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD J. Stehlík
olej, plátno
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD J. Riegel
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 48,5 cm
kvaš
v 13,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R Hanych