olej, lepenka
v 505 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Ant. Hudeček
kombinovaná technika, překližka
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu V. Urban 2007
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
olej, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: LD O. Janeček 79, na rubu Ota Janeček 1979
olej, plátno
v 26 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Života
akryl, plátno
v 59,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: UD monogram LOB
olej, enkaustika, lepenka
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PU L. Ochr.
akvarel
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 16.
barevná akvatinta
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi
tužka, akvarel
v 45 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Fr. Řehořek
olej, enkaustika, sololit
v 28 ✕ š 52 cm
akryl, lepenka
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Och.
olej, sololit
v 90 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD 1950 / Jan Slavíček