akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Kamil Mikel 2019
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Šlitr 66
akryl, olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Pavlík 83
enkaustika, sololit
v 52 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN M. Šnajdr 76, na rubu Miroslav Šnajdr / 1976
tempera, lepenka
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vajce
kombinovaná technika, olej, lepenka, lakováno
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD J Honsa
kombinovaná technika, tempera, tuš, karton
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Ines Tuschnerová
akvarel
v 26,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 72
olej, karton
v 27 ✕ š 67 cm
Signatura: PD Lukášek, na rubu autorské razítko
olej, lepenka
v 95 ✕ š 71 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, překližka
v 31 ✕ š 43 cm
Signatura: LD H. Bernoin
v 29,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Lukášek, autorské razítko na rubu
olej, plátno
v 34 ✕ š 62 cm
Signatura: LD J. Wenglein
olej, malířská lepenka
v 69 ✕ š 47 cm
Signatura: PD S. Ježková
olej, lepenka
v 49 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Oliva
olej, plátno, lepenka
v 43 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD nečitelná
tempera
v 26 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Franta Patočka
olej, plátno
v 116,5 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorskyý / jaro 1957
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 1920
olej, plátno na lepence
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
kombinovaná technika, olej, deska
v 50,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD monogram V. U.
olej, plátno
v 53 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LN Čáp 61
olej, plátno
v 49 ✕ š 60 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, plátno
v 94 ✕ š 70 cm
Signatura: PD J.Vláčil