olej, lepenka
v 49 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, tempera, karton
v 41 ✕ š 61 cm
Signatura: PD B. Fojtášek
olej, plátno
v 35 ✕ š 70 cm
Signatura: PD A. Tomek 59
akvarel, karton
v 39 ✕ š 55 cm
Signatura: PD K. Košárek 82
v 88 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Najmr 62, LD a PN Najmr
akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: LD E. S. Kostrhon 43
akvarel, karton
v 38,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Karel Šulc, na rubu Karel Šulc
olej, lepenka
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, plátno
v 57 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno, dřevěná deska
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PN nečitelná
olej, plátno
v 78,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD M. Vrbová-Štefková, na rubu na blindrámu M. Vrbová-Štefková
olej, plátno
v 61 ✕ š 82 cm
olej, plátno
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD M. Vrbová-Štefková
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Kubíček 1931
olej, malířská lepenka
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J. Kuranda 1928
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Rožánek
monochromatický dřevěný reliéf
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Lodewijk
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Lodewijk
tempera, lepenka
v 62 ✕ š 46 cm
Signatura: na rubu Igor Minárik 30. 8. - 2. 10. 99
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 65 cm
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
akvarel, karton
v 57 ✕ š 81 cm
Signatura: UD monogram Kpk 34.
v 21 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Jos. Navrátil
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolem 1880
olej, karton
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |