kombinovaná echnika, olej, plátno
v 70 ✕ š 115 cm
Signatura: na rubu Zorka Ságlová / 1994
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jaroslav Šerých 2011, na rubu Jaroslav Šerých 2011
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, akryl, plátno
v 130 ✕ š 180 cm
Signatura: na rubu V. Novák 10/2004
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, plátno na desce
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu 1976 / F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Róna 02 IX.
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 82 ✕ š 63 cm
Signatura: PD R. Fila 70, na rubu na blindrámu R. Fila 1970
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 74,5 ✕ š 132,5 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 38,5 ✕ š 27 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PD C. Markó
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Autengruber
v 49 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
v 50 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Aug. Mervart
olej, lepenka
v 33 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, karton
v 49,5 ✕ š 66 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
v 47 ✕ š 60 cm
Signatura: PD G Macoun
olej, překližka
v 55 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 72 cm
Signatura: LD Pleiner 1929. II.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 66 cm
Signatura: LD J. Obrovský 35
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
v 27 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 129 ✕ š 110 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kolem 1927
olej, malířská lepenka
v 64 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Rykr
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno