olej, plátno
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Prüll 30
olej, plátno
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD K. Novák
olej, plátno
v 65 ✕ š 92 cm
Signatura: PD monogram B. H. 97 (azbukou), na rubu na blindrámu 1997 Bohdan Hostiňák
olej, plátno, rentoilováno
v 102 ✕ š 82,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti 1931
kombinovaná technika, sololit
v 37 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram VK 94
olej, plátno
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1955, na rubu Jan Bauch
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
olej, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
kombinovaná technika, olejová tempera, sololit
v 25,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PN F. Gross 72
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček
olej, malířská lepenka
v 63 ✕ š 46 cm
Signatura: PN K. Špillar
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
akryl, dřevěná deska
v 100 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Slavík Ot.
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
polychromovaný dřevěný reliéf
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1968
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
kolem 1908
olej, lepenka
v 74 ✕ š 56 cm
Signatura: LD monogram AP, na rubu Antonín Procházka
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Král
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
olej, plátno
v 69,5 ✕ š 78,5 cm
Signatura: na rubu X. Krejčí
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD nečitelná
olej, lepenka
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Blažek 1968