akryl, vrypy, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec / 2006
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
v 51 ✕ š 79 cm
Signatura: PU Liesler 95
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Matal 82, na rubu Matal 82
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, plátno
v 80,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 97
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton
v 64 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Istler
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
v 61 ✕ š 81 cm
Signatura: PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 128 ✕ š 97,5 cm
Signatura: PD Načeradský 2009
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
textilie, olej, lepenka
v 62 ✕ š 105,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 77-78, na rubu M. Rittstein 77-78
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2002-3
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, pigment, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2016
v 59 ✕ š 84 cm
Signatura: PD monogram K 2001
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Zd. Kučera / 5/2002
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
v 66 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Boška
akryl, fixativ, karton
v 24 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1971/76
olej, plátno
v 57 ✕ š 67,5 cm
Signatura: UN E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978, E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 71 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Vašíček 62
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Vašíček 62
olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Holan, na rubu na blindrámu Karel Holan 1920
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
akvarel, karton
v 57 ✕ š 81 cm
Signatura: UD monogram Kpk 34.
v 60 ✕ š 82 cm
Signatura: UN K. Souček 79
olej, plátno
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Prüll 30