tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
olej, plátno
v 130 ✕ š 100 cm
Signatura: PD F. Černý 97
olej, lepenka
v 71 ✕ š 100 cm
Signatura: LD J. Havránek 1943
strukturální malba, lepenka
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: LD J. Havránek
olej, plátno
v 149 ✕ š 89,5 cm
Signatura: LD J. Havránek 67
olej, plátno
v 130 ✕ š 90 cm
Signatura: LN Hubatka 94, na rubu Hubatka
kombinovaná technika, olej, email, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Signatura: UD Vašina
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: LD Vašíček 67
akryl, plátno
v 62 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1985, na rubu A. Kovalová
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
olej, lepenka
v 49 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Oliva
olej, plátno, lepenka
v 43 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD nečitelná
tempera
v 26 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Franta Patočka
akryl, karton
3 ks 10,5 x 10 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Vaněk 1991
olej, plátno
v 82 ✕ š 96 cm
Signatura: PD Jánuš Kuíček 48, na rubu Jánuš Kubíček
olej, karton
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, karton
v 15,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Panuška na podkladu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
v 20 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 37 ✕ š 20 cm
Signatura: LD V Nechleba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1923
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 77 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1915
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |