23,5 x 17 cm
Signatura: Vik - 57 v tisku
barevná ocelorytina
4,5 x 7 cm
Signatura: A. Brunovský 1984 V. Fajt v tisku
3 x ocelorytina
5 x 3,5 cm 3 ks
Signatura: 3 x M. Š v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: M. Švabinský J. A. Švengrbír v tisku
1951
ocelorytina
5 x 5 cm
Signatura: M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
7 x 4 cm
Signatura: M. Š 58 v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: K. Svolinský a jméno rytce v tisku na známkch
2 x ocelorytina
5,5 x 3 / 5,5 x 3,5 cm
Signatura: 1 x M. Švabinský v tisku, 2 x M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
Signatura: M. Š. v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známkách
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
olej, sololit
69 x 50,5 cm
Signatura: PD E. Mužíková
lept, autorský tisk
29,5 x 49 cm
Signatura: PD Navrátil 73
kvaš, tempera
62,5 x 88 cm
Signatura: PD Tuschnerová 1963
55,5 x 69 cm
Signatura: PD F. Bič 1967
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: M. Š. v tisku, M. Švabinský a jméno rytce v tisku na známce
ocelorytina
5,5 x 4 cm
Signatura: M. Ondráček 1984 (rytec) v tisku na známce
ocelorytina
3,5 x 6 cm
Signatura: V. Fajt 1984 (rytec) v tisku na známce
olej, lepenka
80 x 63 cm
Signatura: PD J. K.
3 x ocelorytina
4 x 5,5 cm 3 ks
Signatura: Vingler 1966 v tisku na známkách
1951
32,5 x 40 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951
3 x ocelorytina
5 x 5,5 / 5,5 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček 1966 v tisku na známkách
olej, malířská lepenka
52 x 52 cm
Signatura: PD J. Minařík 79
olej, plátno
50,5 x 60,5 cm
Signatura: PD Navrátil 58
1954
litografie
46 x 31 cm (výřez)
Signatura: LD dedikace M. Švabinský 2. 6. 54