barevná litografie 21/65
47 x 64 cm
Signatura: PD Kamil lhoták 80
ocelorytina
6 x 1,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Kodejš 1982 M. Ondráček
ocelorytina
5,5 x 4 cm
Signatura: na známce v tisku 1982 J. Kodejš L. Jirka
barevná litografie 65/65
72,5 x 56 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 79, PD 79 v tisku
1. pol. 80. let 20. stol.
kresba tuší, akvarel, anilinové barvy
31,5 x 43,5 (výřez)
10 x 16 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
ocelorytina
5,5 x 2,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Kodejš 1982 J. Herčík
26 x 16 cm
Signatura: PN J. Z.
ocelorytina
5 x 5,5 cm
Signatura: R. Pribiš v tisku, na známce v tisku J. Kodejš 1982 M. Ondráček
50. léta 20. stol.
akvarel, karton
33 x 46,5 cm
ocelorytina
3 x 4 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce M. Činovský 1989
2009
barevná litografie 36/60
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Bím 09
2009
barevná litografie 56/65
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Bím 09
bronzová plastika
v. 93 cm
Signatura: na plintě O. Zoubek
kol. r. 1969
glazovaná pálená hlína
32,5 x 37,5 cm
Signatura: na rubu Kutálek
kol. r. 1975
glazovaná pálená hlína
v. 60,5 cm
Signatura: zespodu Kutálek
2009
litografie, autorský tisk
28 x 20 cm
Signatura: T. Císařovský 09
28,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PN Vhložník 42
2009
barevná litografie, autorský tisk
21 x 14 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
olej, plátno
35,5 x 41 cm
Signatura: PD Fišárek 34
2011
lept 77/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2011
2011
lept 38/100
20,5 x 15 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2011
2011
lept 22/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2011
1940 - 1943
kvaš, pastel, karton
28 x 27,5 cm