tisk (?)
10,5 x 14,5 cm
Signatura: CB v tisku
13 x 9,5 cm
Signatura: P. Hlavatý, H v tisku
16 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
16 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
16 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
barevná litografie
15 x 10,5 cm
barevná litografie
14 x 10 cm
litografie
15 x 26 cm
Signatura: Petr Dillinger v tisku
12,5 x 8 cm
ocelorytina
4 x 2,5 cm
Signatura: J. Liesler 1964 L. Jindra v tisku na známce
ocelorytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: monogram AD v tisku, na známce v tisku M. Ondráček 1988
ocelorytina
3 x 4 cm
Signatura: na známkách v tisku A. Brunovský 1989 M. Činovský
16 x 9 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD autorské razítko
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Istler 98
10,5 x 8,5 cm
Signatura: D Josef Čapek
14,5 x 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
kombinovaná grafická technika
49 x 34,5 cm
litografie
44,5 x 18 cm
Signatura: PD M. Chlupáč
38,5 x 58 cm (výřez)
Signatura: PD Brož 45
barevný dřevoryt 6/110
35 x 50 cm
Signatura: UD Liesler 64
116 ks tisk
17 x 15,5 (2ks/str) / 43 x 53,5 cm
Signatura: značeno v tisku
kombinovaná technika, lepenka
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD E. Mužíková
kombinovaná technika, lepenka
49,5 x 69,5 cm
Signatura: PD E. Mužíková
lept, kvaš 19/30
22 x 16 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 1986