15,5 x 11,5 cm
Signatura: A. Nauman
20,5 x 18,5 cm
Signatura: Lin P
litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: nečitelná
barevná litografie
11 x 16,5 cm
Signatura: Willi Nowak
akvarel
65 x 32,5 cm
Signatura: LD M. Netík 66
akvarel
33 x 48,5 cm
Signatura: PD M. Netík 67
akvarel
41 x 24,5 cm
Signatura: PD M. Netík 65., LD Rue Visconti
15,5 x 9 cm
Signatura: PD Joža Uprka
15,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Joža Uprka
1905
6 x dřevoryt č. 74
17 x 15,5 / 9 x 8,5 cm
Signatura: K nebo Kupka v tisku
lept, kvaš 19/30
22 x 16 cm
Signatura: Marie Filippovová 1986
olej, plátno
59,5 x 76 cm
Signatura: PD J. Mandel.
2010
akryl, plátno
60 x 70 cm
Signatura: LD Mžyk 2010, Mžyk 2010 na rubu
ocelorytina
4,5 x 6,5 cm
Signatura: Eug. Delacroix v tisku, jméno rytce M. Ondráček 1988 v tisku na známce
ocelorytina
5 x 3,5 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce B. Housa 1988
ocelorytina
5 x 5,5 cm
Signatura: MB v tisku, jméno rytce M. Činovský 1988 v tisku na známce
ocelorytina
5 x 5,5 cm
Signatura: K. Lhoták 1988 J. Herčík v tisku na známkách
ocelorytina
4 x 5 cm
Signatura: na známkách v tisku K. Lhoták 1988 J. Herčík
ocelorytina
4,5 x 6 cm
Signatura: na známce v tisku Emil Filla 39 a jméno rytce J. Herčík 1982
ocelorytina
5,5 x 3 cm
Signatura: Želibský v tisku, na známce v tisku jméno rytce L. Jirka 1982
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce J. Herčík 1982
ocelorytina
5,5 x 5,5 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce M. Ondráček 1982
ocelorytina
6 x 4,5 cm
suchá jehla 23/40
6 x 12 cm
Signatura: A Rainer