17,5 x 22,5 cm
Signatura: LinP
18 x 28 cm
Signatura: Fr. Srp
kresba tuší, papír na kartonu
20 x 28 cm
Signatura: A Justitz 920
akvarel
27 x 35 cm
Signatura: W. Nowak
lavírovaná kresba tuší
40 x 30 cm
Signatura: K. 32
barevná litografie
30 x 23 cm
Signatura: Ed Milén v tisku
barevná litografie
30,5 x 24 cm
Signatura: Nowak
tisk (?), pastel, běloba, papír na kartonu
40,5 x 30 cm
Signatura: JVeris Paris
2 x barevná litografie
25,5 x 21 / 10,5 x 16 cm
Signatura: 2 x Willi Nowak
11 x 16 cm
Signatura: Pěčín Jan Trampota 1923
barevná litografie
21 x 15,5 cm
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Veris Paris v tisku
1917
7 x 11,5 cm
Signatura: Ruda Kubíček 1917., monogram v tisku
16 x 12 cm
Signatura: A Moravec
barevná litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: Willi Nowak
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: Willi Nowak
suchá jehla 5/35
17 x 21 cm
Signatura: Petr Dillinger 1929
25 x 19,5 cm
Signatura: K Dostál
15 x 9,5 cm
Signatura: Karel Tondl
18,5 x 20,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
16,5 x 21,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
13 x 18 cm
Signatura: Jan Trampota 1923
kresba tužkou, papír na kartonu
21,5 x 30,5 cm
Signatura: Justitz
16,5 x 12 cm
Signatura: A. J. Alex