11,5 x 7 cm
Signatura: Neprakta, M. Švandrlík
1952
lept, I. stav
13,5 x 9 cm
Signatura: 18. VII. 1952 Mario Stretti
16 x 13 cm
Signatura: Jan Rambousek
15 x 9,5 cm
Signatura: Karel Tondl, Karel Tondl - 1946 v tisku
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Knobloch
12 x 17 cm
Signatura: J. Prinke
12,5 x 9,5 cm
Signatura: J. K. 33.
akvarel. tuš
19 x 24 cm
Signatura: M. Š.
kvaš
14 x 19 cm
Signatura: J. H. Vítek 48
akvarel, tuš
15,5 x 18,5 cm
Signatura: V. Trefil
akvarel, tuš
15 x 20 cm
Signatura: Jiří Krejčí 47
tempera
44 x 32,5 cm
Signatura: PD Svatopluk Souček 69
akvarel
31 x 23,5 cm
Signatura: PD K. Svolinský 1937
akvarel
28 x 20,5 cm
Signatura: LD monogram UO
barevná litografie
28,5 x 22 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
barevná litografie
18 x 25 cm
kvaš, běloba
30,5 x 22,5 cm
Signatura: nečitelná
19 x 15 cm
Signatura: Štika 37.
barevné křídy
29 x 40 cm
Signatura: PD F Emler
21 x 15,5 cm
Signatura: Štika 37.
dřevoryt 198/200
18 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Šindler
18 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: PD Frant. Hlavica
akvarel
25,5 x 36 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 62
akvarel
49 x 66 cm (výřez)