12 x 11 cm
Signatura: UD Raoul kasimir
bronzová plastika
v. 11 cm
Signatura: na plintě J. Bauch
malba, vrypy
65 x 49,5 cm
Signatura: PD JŠ 70
akryl, karton
28,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Z. Sion 83
18 x 27,5 cm
Signatura: PD M. Janků 67
barevná litografie 26/40
25 x 20,5 cm
Signatura: PD Josef Jíra 87
25,5 x 30 cm
Signatura: LD Kars
tisk
10 x 11,5 cm
Signatura: PD Renčín v tisku
2008
originální fotografie
29 x 29 cm
Signatura: PD Jan Saudek
2008
originální fotografie
29 x 39,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek
2000
počítačová grafika, ofset 24/50
53 x 53 cm
Signatura: UD Jankovič 2000
2000
počítačová grafika, ofset 40/50
54 x 53 cm
Signatura: UD Jankovič 2000
19 x 13 cm
Signatura: Matal 48
12 reprodukovaných dřevorytů
28,5 x 19,5/19,5 x 17 cm
Signatura: 5 x značeno v tisku
barevná litografie
21 x 15,5 cm
bronzová plastika
v. 93 cm
Signatura: na plintě razidlem O. Zoubek
1924
kamenná plastika
v. 25,5 cm
Signatura: vzadu na plintě Axmann 24
akvarel, kvaš, barevné křídy
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 1972
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Veris Paris v tisku
akvarel
22,5 x 32 cm
Signatura: PD 31. V. 926 Šíma
1917
7 x 11,5 cm
Signatura: Ruda Kubíček 1917, monogram v tisku
18 x 28 cm
Signatura: Fr. Srp