2009
barevná litografie 80/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
2010
barevná litografie 21/100
37 x 24 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
2010
barevná litografie 96/100
27 x 44 cm
Signatura: Hodonský 2010
2009
barevná litografie 34/100
27,5 x 38,5 cm
Signatura: V. Bláha 2009
barevná litografie 47/120
35 x 58 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
16,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
akvarel
44,5 x 37,5 cm
Signatura: PD F. Duša
1912
29,5 x 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram s datací 1912 v tisku
22 x 33 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 36
30 x 37,5 cm
Signatura: PD Jan Slavíček 1928
36,5 x 15,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
34,5 x 34,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
34 x 34 cm
Signatura: Olbram Zoubek
originalní fotografie
16,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
2010
barevná litografie 90/100
28,5 x 18 cm
Signatura: Petr Ptáček 2010
2010
barevná litografie 83/100
29 x 18 cm
Signatura: Petr Ptáček 2010
originální fotografie
18 x 13 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
41 x 28 cm
Signatura: Willi Nowak
16 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
36 x 16 cm
Signatura: Olbram Zoubek
15,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
17,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
12 x reprodukce dřevorytu
28,5 x 19,5 / 19,5 x 17 cm
Signatura: 5 x značeno v tisku