olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček, na rubu Ota Janeček 1974
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
pastel, akvarel
28,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
66 x 49 cm
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1982
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
45,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
pastel, plátno
18,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Janeček
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
70 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 1959
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 66
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, dřevo
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 95
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
koláž, chiasmáž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 85
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
koláž, muchláž, chiasmáž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu JIŘÍ KOLÁŘ 82
70. léta 20. s
kolážovaný objekt, chiasmáž
52 x 19 x 6 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 60,5 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
32,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kutálek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
3x plaketa cín, olovo, zlaceno
53,5 x 11,5/55,5 x 11 cm
Signatura: sign. 3x vzadu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
bronzová plastika
v. 93 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
plastika cín, olovo, zlaceno
v. 65 cm
olej, malířská lepenka
12 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1971
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
enkaustika, dřevěná deska
21,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. kiml 73
kombinovaná technika, pastel, akvarel, běloba, kart
36 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
50. léta 20. s
akvarel, karton
33 x 46,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. komárek 87
26 x 16 cm
Signatura: sign. PN J. Z.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
25 x 16 cm
Signatura: PD Reynek