koláž
20 x 10,5 cm
Signatura: PD JK 81
suchá jehla 500/500
29,6 x 39,2 cm
Signatura: UD Tichý 43
koláž
29,5 x 17 cm
Signatura: PD JK 71
19,5 x 14 cm
Signatura: Příbramský 58
olej, malířská lepenka
37 x 49 cm
Signatura: PD F. Jirák 41
olej, malířská lepenka
33 x 47 cm
Signatura: PD Hlavsa
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
olej, plátno
80,5 x 60 cm
Signatura: PD Vašíček 96
14 x 20,5 cm
Signatura: BM. 48
15,5 x 14 cm
Signatura: LS.
17,5 x 12 cm
olej, plátno
66,5 x 53 cm
Signatura: PD H. Lang.
suchá jehla 35/50
17,5 x 11,5 cm
Signatura: J. Smid
9 x 15 cm
Signatura: Neprakta
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD R. Brun
11,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta
9,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
12,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta
11,5 x 9 cm
Signatura: Neprakta
9,5 x 14 cm
Signatura: Neprakta
12 x 9 cm
Signatura: Neprakta
13 x 6 cm
Signatura: Neprakta
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Neprakta
11,5 x 9 cm
Signatura: Neprakta