barevná litografie 10/12
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Josef Paleček 65
barevná litografie 48/100
31 x 47,5 cm
Signatura: PD Liesler 1989
lept 86/120
16,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Piačka 99
30 x 10,5 cm
Signatura: PD Foll 62
lept 86/120
16,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Piačka 99
lept 8/70
17,5 x 17 cm
Signatura: PD Olga Čechová 78
lept 4/10
32,5 x 25 cm
Signatura: PD Fr. Nikl 1996
18 x 39 cm
Signatura: UD V. Komárek
2010
barevná litografie 21/100
37 x 24 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
32 x 22 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
Signatura: LD Černý Rud. VIII. 06
zlacený reliéfní otisk, autorský tisk
36,5 x 16 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
1922
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: LD O. Brázda Róma 1922
15 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
17 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kresba tužkou, akvarel
28 x 24 cm
Signatura: LD P. K. 25
lept, koláž, varianta s kresbou 1/1
46,5 x 30 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 13. 3. 92
19 x 15 cm
Signatura: UD Olbram Zoubek
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Sýkora
38 x 45,5 cm
Signatura: PD Junek
17,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, lavírovaná tuš
15,5 x 12 cm
Signatura: na rubu razítko Neprakta s č. 2577.
asambláž
76 x 66 cm
Signatura: Jan Kotík 1978 na rubu
kresba tuší, akvarel
11,5 x 16 cm
Signatura: na rubu razítko Neprakta