olej, plátno
v 180 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu V. Novák leden 1999
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
reliéf, akryl, sololit, autorský rám
v 62,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2002
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu T. Rajlich 09
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
v 120 ✕ š 150 cm
Signatura: PD ze strany na plátně Petr Kvíčala a monogram 2015, na rubu monogram 2015
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD A Gleizes 1926
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 64 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Landi 1964
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, papír, plátno
v 120 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Paris 1974 Demarco
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: UD Perilli 2016
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, plátno
v 130 ✕ š 80,5 cm
Signatura: na rubu Joël Stein
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, vrypy, sololit
v 70 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu Jankovič 99
olej, lepenka
v 15 ✕ š 24 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský
olej, lepenka
v 33,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ol. Koníček
olej, lepenka
v 73 ✕ š 81 cm
Signatura: PD K. Schadt
olej, lepenka
v 32 ✕ š 45 cm
Signatura: LD Panuška
olej, lepenka
v 51 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD K. J. Sigmund
akvarel
v 34,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD F. Chmelař 1974
akvarel
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram OZ (GZ) 21/2 00
akvarel, karton
v 48,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka 1905
akvarel, tužka, karton
v 46,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Kořenci 23./III. 25 Fr. Řehořek
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: UD monogram V. U.
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 65 cm
Signatura: LD O. Číla
tempera, plátno
v 98 ✕ š 76 cm