3 x koláž
3 ks 34,5 x 34,5 cm
Signatura: 3 x UD Jan Kubíček 1979 / 89
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Malina 01
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Švec 88
kombinovaná technika, sololit, dřevo
v 46,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD 2000 Boris Jirků
olej, plátno
v 95,5 ✕ š 74,5 cm
Signatura: PD Salajka 2000, na rubu Jiří Salajka
kombinovaná technika, akryl, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
olej, dřevěná deska
v 30,5 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Kern H
olej, plátno
v 100 ✕ š 150 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 11, na rubu Miroslav Štolfa 2011
akryl. plátno
v 115 ✕ š 155 cm
Signatura: PD J. Spěváček 2010, na rubu Jan Spěváček
akryl, sololit
v 90 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2007, na rubu Miroslav Štolfa 2007
olej, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Foltýn 59
akryl, koláž, textilie, plátno / acrylic, plátno
100 x 100 / 100 x 111,5 cm
Signatura: 2 x LD monogram MH 76
v 49,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Veris
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Veris
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
olej, plátno na lepence
v 31,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD monogram JS
kombinovaná technika, plátno
v 75,5 ✕ š 130 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98, na rubu na blindrámu Z. Höhmová
olej, deska
v 52 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Kurt G. 2000, na rubu Kurt G. 2000
olej, překližka
v 61,5 ✕ š 79,5 cm
Signatura: na rubu Kurt Gebauer 2001 H.
olej, lepenka
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Julius M
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
akvarel, uhel, ruční papír
v 41 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD J Váchal
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |