olej, plátno
v 95,5 ✕ š 74,5 cm
Signatura: PD Salajka 2000, na rubu Jiří Salajka
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Malina 01
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
reliéf, akryl, ruční papír
v 105,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu monogram F. K. 92
kombinovaná technika, olej, vrypy, sololit
v 70 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu Jankovič 99
akryl, sololit
v 61 ✕ š 59,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 2000
reliéf, akryl, sololit, autorský rám
v 62,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2002
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
kombinovaná technika, olej, karton
v 64 ✕ š 45 cm
Signatura: UD Istler
olej, lepenka
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN JTrnka 42
olej, lepenka
v 23,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
v 31 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1924 Ota Bubeníček
olej, lepenka
v 43,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Panuška
olej, plátno
v 41,5 ✕ š 68 cm
Signatura: PD A. Augusta
olej, překližka
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: LD St. Hudeček
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Panuška
olej, lepenka
v 21,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu Ota Bubeníček
olej, malířská lepenka
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Sejpka Jos
olej, malířská lepenka
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram JN, PD Paris 24. VII 1909
akryl, plátno
v 90 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu 2021 Daťka
olejovo-pryskyřičná emulze, sololit
v 68 ✕ š 61 cm
Signatura: na rubu A. Čalkovský / 1998
olej, překližka
v 60 ✕ š 49 cm