olej, plátno
v 87 ✕ š 71 cm
Signatura: LN značka, na rubu Eichler 79
olej, plátno
v 8 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD J. Koudelka
olej, karton
v 40 ✕ š 59 cm
Signatura: PD nečitelná
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
63 x 82 cm
Signatura: sign. PD Klápště 70
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. LN J. Šerých 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
105 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
tempera, sololit
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Valter 64 Hladová země
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |