olej, sololit
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PN nečitelná
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PD F. Kubíček
olej, lepenka
v 50 ✕ š 72 cm
Signatura: PD J Gramel 1932
email, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PU Jiří Kubíček 89
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
v 52 ✕ š 54,5 cm
Signatura: na rubu Pavla Mautner 1979
akvarel
v 42,5 ✕ š 32 cm
Signatura: LD K. Svolinský 1948
lité laky, sololit
v 23,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1990
akvarel, tužka, karton
v 100 ✕ š 102 cm
olej, plátno
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PN monogram E. M.
akvarel
v 30,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Král 1938
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 43
v 43 ✕ š 28 cm
Signatura: PD St. Menšík 1947
olej, karton
v 17 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Lenhart
olej, lepenka
v 25 ✕ š 67 cm
Signatura: PD A. Kučera, na rubu Al. Kučera
olej, plátno
v 60 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Michalčík
olej, lepenka
v 17,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD J Čapoun 52
olej, karton
v 43 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Najmr 1961
v 44,5 ✕ š 29 cm
Signatura: nesignováno
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Rožánek
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Rožánek
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD V Rožánek
olej, lepenka
v 33,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD G. Repin
lité laky, sololit
v 39 ✕ š 48,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79