olej, lepenka
v 28 ✕ š 33 cm
Signatura: PD P. Hromnický 1947
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
40. léta 19. stol.
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, karton
v 61 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN monogram JU
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kolem roku 1912
olej, plátno
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: LD Bílek
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, karton
v 16 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Franta Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Kaván
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 68,5 cm
Signatura: LD Kaván
olej, lepenka
v 50 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 12
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
v 70,5 ✕ š 94 cm
Signatura: LD Csordák
olej, plátno
v 82,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, karton
v 39 ✕ š 52 cm
Signatura: PD Kaván
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
v 28,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
v 48 ✕ š 58 cm
Signatura: PD J. Ullmann 1912
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 94 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 1904
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
v 69,5 ✕ š 101 cm
Signatura: PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
v 49,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
v 40,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD K. Boháček
olej, malířská lepenka
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD J. Ullman 1904
olej, dřevěná deska
v 26,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J. Dědina
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, překližka
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: LD J. Dědina
olej, překližka
v 55 ✕ š 75 cm
Signatura: PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |