akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LN monogram MA, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LN Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: UN Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
tempera, lepenka
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vajce
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: LN Balabán!
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 87
olej, lepenka
v 32 ✕ š 45 cm
Signatura: PD G. Macoun 1914
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD F. Hála 1941
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Písecký / 1929
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD O Bubeníček
v 23,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PN Faltýnek 00
kombinovaná technika, plátno
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Knotek MMI, na rubu 2 x Aleš Knotek 2001
olej, překližka
v 26 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Kavinová
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
olej, plátno
v 61,5 ✕ š 47,5 cm
kombinovaná technika, plátno na podkladu
v 47 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD M. Netík 83
olej, karton
v 19 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Hejl 43
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997
v 57 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lutobor 58