akryl, plátno
v 145 ✕ š 200 cm
Signatura: PN Typlt 2013, na rubu Lubomír Typlt 11. 12. 2013
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Václav Kočí, monogram VK 08.21
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Jan Spěváček 2012, na rubu Jan Spěváček 2012
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akryl, olej, plátno
v 150,5 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Otto Placht 2015
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, koláž, plátno
v 150 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jetela 2018
akryl, plátno
v 120 ✕ š 115 cm
Signatura: PD Mühlbauer 2005, na rubu Pavel Mühlbauer / 2005
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Malina, na rubu na blindrámu V. Malina / 99
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textil, připínáčky
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2022
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, plátno
v 32 ✕ š 59 cm
Signatura: PD ze strany Petr Kvíčala monogram PK / 2017, na rubu monogram PK / 2017
olej, plátno
v 121 ✕ š 100,5 cm
Signatura: na rubu Lukáš Miffek / 2021
olej, plátno
v 100 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Besta 16
kombinovaná technika, barevné tuše, inkoust, japonský rýžový papír na plátně
v 185,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Petr Nikl 2021
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: PD A. Kovalová 78
olej, lepenka
v 72,5 ✕ š 91 cm
Signatura: PD W. Horný
olej, plátno
v 70 ✕ š 48 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1978
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
kombinovaná technika, akvarel, tempera, tužka, karton
v 35,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Hladík, monogram JH 67
tempera
v 26 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Franta Patočka
olej, lepenka
v 49 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Oliva
email, plátno
v 90 ✕ š 120 cm
Signatura: PD Jiří KUbíček 75
olej, malířská lepenka
v 26,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PN Jan Rambousek
olej, překližka
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: PD V. Rolín
olej, plátno
v 94 ✕ š 130 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 7 ✕ š 17,5 cm cm
Signatura: neznačeno