olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu K. Stuchlík
olej, lepenka
v 100 ✕ š 72 cm
Signatura: LD J. Havránek 66
kombinovaná technika, olej, sololitu
v 89,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Kafka
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD nečitelná
malba, koláž, písky, třpytky, plátno
v 76 ✕ š 60 ✕ h 7,5 cm
Signatura: na rubu PISI 10
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5
olej, lepenka
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD V. Grus
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Jiroudek
v 19 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Fr. Kocourek
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: LD Jiroudek
olej, karton
v 43 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Najmr 1961
v 17,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Bureš
kombinovaná technika, deska
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LN Ge Polo 2020, na rubu Ge Polo 2020
olej, lepenka
v 34 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Fišárek 49
kombinovaná technika, olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: PD Malina 96
kombinovaná technika, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Dominik Mareš, na rubu Dominik Mareš
akryl, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
5 x akryl, plátno, dřevěná deska
5 ks 100 × 20 cm
Signatura: na rubu 1× 5 Matti Kujasalo 93.
akryl, plátno
v 125 ✕ š 125 cm
Signatura: na rubu 5× Edoer Agostini 1976
asambláž, dřevo, kov, barva, plexi box
v 130 ✕ š 120 ✕ h 10 cm
Signatura: na rubu J. Černický 2017
olej, plátno
v 130 ✕ š 162 cm
Signatura: PD Načeradský 2010, na rubu Načeradský 2010