linoryt, akvarel, barevný linoryt
10 x 9,5 / 16,5 x 9 cm
Signatura: PD B. Vaculková, UD B. Vaculková
litografie 26/90
v 8 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Fuchs 90
2 x barevný linoryt
10,5 x 21 / 12,5 x 14 cm
Signatura: 2 x UD Vaculka (67, 70)
barevná litografie 102/120
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 113/120
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 32/80
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
lept, litografie 8/70
8,5 x 11 / 10,5 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Em. Ranný (89, 86)
barevná serigrafie
v 85,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD 69, PD Mavignier
grafický list
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Wilding 69
grafický list
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Wilding 67
reliéf
lept 27/70
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Havlíček 82
2 x barevný linoryt
10 x 10,5 / 13 x 10 cm
Signatura: 2 x UD Vaculka (64, 70)
barevný linoryt, linoryt
8,5 x 11,5 / 8,5 x 10 cm
Signatura: PD Vaculka 74, UD Vaculka 70
v 7 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
barevný linoryt
v 14,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Vaculka 76
2 x linoryt
10 x 12,5 / 7 x 7 cm
Signatura: PD Vaculka 62, UD V. Vaculka 59
suchá jehla 1/50
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 1/50
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina
v 11,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
4 x zinkografie, papír na kartonu
4 x 3 / 8 x 6 cm
Signatura: 4 x PD v tisku
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 55/100
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš Bím 78