barevná litografie
v 34,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD C. Bouda, C. Bouda v tisku
mezzotinta
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD C. Nagel-Diek
mezzotinta
v 12,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD C. Nagel-Diek
v 28,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD JC. Vondrouš, PN Vondrouš 1926 v tisku
v 35,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi v tisku
barevná serigrafie 30/30
v 32 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Horčička 77
barevná litografie, papír na kartonu
v 31 ✕ š 41 cm
Signatura: PD E. Orlik 1901 v tisku
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
v 12 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Karel Tondl, K. Tondl v tisku
8 x barevný lept 159/200
v 37,5 ✕ š 26 cm
Signatura: 8 x PD Hašková 86
8 x suchá jehla 23/60
v 43 ✕ š 30,5 cm
Signatura: 8 x PD V Komárek
v 19 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Kanp
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
v 32 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Knap 86
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Knap 88
v 31,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
v 22 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman, LD monogram H v tisku
v 15,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD P. Kotík, monogram P. K. 23 v tisku
barevný linoryt
v 10,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD M Holý
barevná litografie 68/70
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 79
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932, LD Vondrouš 1932 v tisku
v 23 ✕ š 28 cm
Signatura: PD AMoravec, LD monogram AMO 32 v tisku
litografie
v 31 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rabas 42
vernis mou, barevná akvatinta č. 68
v 32 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ, UD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 9
v 30,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku