barevná serigrafie 12/31
v 29 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Rittstein 81
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
barevná litografie
v 21 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
kolorovaný lept 23/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
4 x litografie
v 34,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: 4 x D Načeradský 2009
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Rykr 1987
suchá jehla 16/68
v 24,5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná grafická technika 38/55
v 18 ✕ š 15 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 86
kombinovaná grafická technika 6/25
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65.
suchá jehla, akvatinta
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD J. Válová 2000
barevná serigrafie 45/80
v 28 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1987-88, na rubu monogram JK pod dedikací
barevná litografie 14/60
v 27 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD Komárek, PD 2003
barevný lept 31/100
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Zd. Peerová-Speváková 1988
suchá jehla 12/30
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J J Králík 82
barevná serigrafie 14/60
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2003
v 30,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Hošková 81
lept 48/100
v 26,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
barevná litografie 48/100
v 23 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD V. Bubeníček 82
barevná serigrafie 48/100
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jiří Tichý 82
dřevoryt 48/100
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD J. Ščerbakov 82
serigrafie 48/100
v 24 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Eva Burešová 82
barevná litografie
v 40 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD V. Novák
litografie 48/100
v 35,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M. Čapka 1981
barevná serigrafie 48/100
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Vaca 64/81